fbpx

Steuerklasse 1

Galioja nevedusiems, neįgaliams ir išsiskyrusiems. Vedę priklauso šiai grupei, jei sutuoktinis gyvena užsienyje ir jie ilgą laiką gyvena atskirai. Bett ai galioja tik tada, jei jie nepriklauso klasei 3, 4 ar 5.

Steuerklasse 2

Ši mokestinė klasė yra identiška klasei 1. Skirtumas: darbuotojas turi mažiausiai 1 vaiką ir jį augina vienas. Tai reiškia, kas asmuo privalo būti vienas ir jam priklauso bent vienas vaikas, už kurį mokami vaiko pinigai.

Steuerklasse 3

Turi visi susituokę darbuotojai (abu gyvena Vokietijoje, negyvena atskirai), kai vienas sustuoktinių negauna jokio atlyginimo. Bet vienas sutuoktinis gali priklausyti šiai klasei, jei kitas sutuoktinis savo noru būna priskiriamas 5 klasei (nepalanki klasė).

Tai prasminga, jei vienas sutuoktinis daug daugiau uždirba. Šiuo atveju daugiau uždirbantis sutuoktinis turėtų pasirinkti 3 klasę, o mažiau uždirbantis – 5 klasę.

Steuerklasse 4

Šiai klasei priskiriami susituokę darbuotojai, jei abu gauna pajamas ir gyvena kartu, o ne atskirai.

Jei abu partneriai uždirba maždaug vienodai, tai geriausia yra, jei jie abu pasirenka 4 klasę.

Steuerklasse 5

Šiai klasei taip pat priklauso susituokę drabuotojai, kurie abu gauna pajamų. Ši klasė nėra palanki – mokami didesni mokesčiai.

Ši klasė yra gerai, jei uždirbama mažiau už sutuoktinį ir norima, jog daugiau uždirbantis sutuoktinis galėtų priklausyti 3 klasei, kad mėnesio pabaigoje būtų daugiau bendrų pajamų.

Steuerklasse 6

Ši klasė yra pati nepalankiausia. Priklauso visi darbuotojai, kurie prie pagrindinio darbo turi papildomą veiklą. Į šią klasę patenką ir darbuotojai, kurie turi tik papildomą darbą.

 

Ham-Log-Gruppe, UAB
Įmonės kodas: 304447884

A.S.: LT047180500027467290
Bankas: AB „Šiaulių bankas“

Kontaktai

Naujienlaiškis